Intruz

Opis forum


#1 2009-05-13 11:21:49

Teatei

Administrator

Zarejestrowany: 2009-05-13
Posty: 18

Zmierzch kontra Intruz

Zupełnie nierozumiem całego tego zamieszania wokół Zmierzchu. To Intruz na to zasługuje, ale może...skoro ta powiesc jest dla dorosłych to może młodzierz tego nie rozumie? Hah, czuje się mądrzejsza xD.
W sumie to mam gdzieś czy wokół Intruza jest zamęt, i tak kocham tę książkę.
Są plusy i minusy tej sytuacji.
+Lubie miec odmienne zdanie (co nie znaczy że jeśli wszyscy uważają tak jak ja to wtedy zaczynam myślec inaczej)
- Gdyby Intruz był bardziej znany miałabym większe szanse na film, plakaty, kubki, więcej forów, blogów i wszystkiego.

Ale tak moge byc orginalna, a o takie rzeczy moge bardziej sie postarac. Nic nie zmieni faktu że Intruz jest genialną powieścią.

Offline

 

#2 2009-05-13 17:28:00

Sydney

Nowy

10291131
Zarejestrowany: 2009-05-13
Posty: 9
WWW

Re: Zmierzch kontra Intruz

Mwah xD To się taka nie czuj xP
U mnie Saga "Zmierzchu" i "Intruz" są na tym samym miejscu.
Oczywiście "Intruza' czytałam tylko streszczenie w necie, a "Zmierzchu" przeczytałam wszystkie 4 częścii 12 rozdziałów 5 cz. No i oczywiście film oglądałąm^^
Więc nie potrafię określi która ksiązka lepsza.

Offline

 

#3 2009-05-13 21:54:55

Teatei

Administrator

Zarejestrowany: 2009-05-13
Posty: 18

Re: Zmierzch kontra Intruz

Jak przeczytasz to sie określisz xP.
Ja zaczynam czytac Zmierzch (drugiej części nie mam, porzyczysz mi?)
ale wątpie żeby mi się spodobał tak jak Intruz.
Dużo sie o nim nasłuchałam, zdaje się fajny.
Ale jednak Intruz bardziej do mnie przemawia.



Po przeczytaniu prawie wszystkich książek z serri "zmierzch" stwierdzam iz zarowno ta saga jak  pojedynczy "Intruz" (miejmy nadzieje ze bedzie wiecej czesci) sa na rownym poziomie. Jednakze najbardziej wzruszajacym momentem (ryczalam ze omg..) z calej tworczosci jakze boskiej i genialnej Stephenie Meyer bylo to jakWagabudna miala zginac i spoczac w miejscu ktore okazalo sie jej prawdziwym domem.To sie nazywa byc zdolnym do poswiecen. Przeciez ona chciala tylko nie byc pasorzytem i przy okazji zostawic mozg Melanie tylko dla niej. Boska jest.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.gaara2.pun.pl www.boldandbeautiful.pun.pl www.edumed.pun.pl www.kp500.pun.pl www.livetocraft.pun.pl